Валюта: 
Корзина: (пусто)

Общая сумма (с учетом скидки)пусто

Быстрая покупка x
Тел:
Комментарий к заказу
Перейти в корзину

Bregus® • Комплект картриджів попереднього очищення Bregus® ProTech 01
  1 550 грн.
  Комплект картриджів попереднього очищення до систем зворотного осмосу Bregus® ProTech Картридж Bregus® ProTech Механічний PT-PP5-12 Високотехнологічний механічний картридж із харчового поліпропілену 5 μm. Видаляє іржу, пісок, бруд, мул. Механічний картридж, виготовлений з спіненого поліпропілену найвищої якості - спеціальний матеріал, який використовується у виробництві пристроїв, що мають контакт з харчовими продуктами та питною водою. Термін служби до 6 місяців. Картридж Bregus® ProTech Вугілля Гранульоване PT-GAC-12 Гранульоване активоване вугілля в цілісному корпусі. Такий картридж має більш високу ефективність, ніж класичний брикетований картридж. Видаляє пестициди, гербіциди, хлор, хлорорганику і найбільш дрібні частинки, що забруднюють воду. Термін служби до 6 місяців. Картридж Bregus® ProTech Вугілля Брикетоване PT-CTO-12 Пресоване вугілля, виготовлене з 100% шкаралупи кокосових горіхів. Картридж, виконаний у вигляді спеченого блоку, призначений для фільтрації води від хлору та хлорорганічних сполук. Також надає воді приємний запах і смак. Термін служби до 6 місяців.
  Наличие: на складе
 • Картридж постфільтр Bregus® Classic Silver
  285 грн.
  Вугільний картридж постфільтр Bregus® Classic містить спеціально оброблене активоване вугілля, яке має антибактеріальну дію, покращує смак і запах. Картридж має стандартний розмір і стандартні підключення, тому підходить для всіх систем зворотного осмосу.
  Наличие: на складе

© Giperon, 2018

Дорогие друзья!

К сожалению, Ваш браузер не поддерживает современные технологии используемые на нашем сайте.

Пожалуйста, обновите браузер, скачав его по ссылкам ниже, или обратитесь к системному администратору, обслуживающему Ваш компьютер.

Internet Explorer

от Microsoft

Chrome

от Google

Safari

от Apple

Opera

от Opera Software

Firefox

от Mozilla